TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бритни Спирс објави фотка по естетскиот зафат, фановите не престануваат да коментираат (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 13.09.2017

Популарната пејачка Бритни Спирс доби необичен подарок од своето момче Сем Асгари , а тоа е корекција на градите. Таа многу сакала да ги зголеми градите, па го направила тоа пред неколку недели во Лос Анџелес, а операцијата ја платил нејзиниот ...

Откако си ги зголеми градите Бритни не престанува да се фали на Инстаграм

Сител - 13.09.2017

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и и подарил пластична операција, па пејачката си ги зголеми градите.

23 годишното момче на Бритни ѝ купи нови гради

Локално - 13.09.2017

Бритни Спирс веќе гордо се фали со нови гради, кои најверојатно се подарок од помладото нејзино момче Сем Асгар, тврди близок до пејачката пред RadarOnline. “Сем е фитнес тренер и заедно со Бритни изградија совршено за неа тело во последните месеци.

Бритни Спирс доби нови гради од своето 23-годишно момче

Репортер - 13.09.2017

Бритни Спирс (35) се пофали со новите гради, кои ѝ се подарок од момчето Сем Асгар. „Сем е фитнес-тренер и тој работеше со Бритни за таа да има топ-тело. Но, таа, сепак, се чувствуваше незадоволно во врска со големината на градите“, коментира ...

Бритни Спирс стави силикони, па не престанува да се фали со нив

Press24 - 13.09.2017

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и ѝ подарил пластична операција, па пејачката си ги зголеми градите.

Момчето на Бритни Спирс и подари поголеми гради

+инфо - 13.09.2017

23-годишниот Сем Асгар сакал да ѝ ја врати самодовербата на поп-пејачката. Бритни Спирс (35) се пофали со новите гради, кои ѝ се подарок од момчето Сем Асгар. „Сем е фитнес-тренер и тој работеше со Бритни за таа да има топ-тело.

Бритни Спирс стави силикони, па постојано се фали со нив

Пулс24 - 13.09.2017

Бритни Спирс стави силикони, па постојано се фали со нив Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и ѝ подарил пластична операција, па пејачката си ги зголеми градите.

ФОТО: Бритни Спирс стави силикони, па не престанува да се фали со нив

Курир - 13.09.2017

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и ѝ подарил пластична операција, за пејачката да си ги зголеми градите.