TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Босоногата Ора се „одмора“ качена на својот телохранител

Идивиди - 06.10.2017

Рита Ора никогаш не се плаши да изненади, како со својот избор на облека, така и со нештата кои што ги прави. Познатата пејачка деновиве на улиците во Њујорк го снима видео записот за својата нова песна.

Изведувајќи секси танц, "случајно" го покажала меѓуножјето

Точка - 06.10.2017

Познатата британска пејачка, Рита Ора при снимањето на нејзиниот најнов видео запис ѝ се случи мала незгода. Додека изведувала секси танц, несакајќи нејзиното меѓуножје било забележано од објективите на папараците.

Изведувајќи секси танц го покажала меѓуножјето (ФОТО)

БркајРабота - 07.10.2017

Познатата британска пејачка, Рита Ора, при снимањето на нејзиниот најнов видео запис ѝ се случи мала незгода. Додека изведувала секси танц, несакајќи нејзиното меѓуножје било отворено пред објективите на папараците.