TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Ники Минаж повторно со провокативна фотка на Инстаграм

Канал5 - 18.12.2017

Американската раперка Ники Минаж објави нова фотографија направена зад сцената за време на фотосесијата за насловната страница на магазинот „Пејпер“. Откако се појави на насловната страница на магазинот „Пејпер“ , страница која за многумина ...

Едвај ги задржа: Не е се во задникот, Ники Минаж ги покажа и голите гради, фановите во транс/18+

Сител - 17.12.2017

Пејачката Ники Минаж е позната по големиот задник, а таа сега одлучи сите да ги потсети дека има и големи гради за фалење. Ники прво на својот Инстаграм профил објави врело видео од снимањето на новиот спот...

Фановите одлепија: Ники Минаж ги покажа огромните гради (видео)

Таратур - 17.12.2017

Пејачката Ники Минаж е позната по својот голем задник, но сега се реши да ги потсети фановите дека има и други адути, како на пример градите. Ники на својот Инстаграм објави жешко видео од снимањето на новиот спот.

Ги изненади фановите: Ники Минаж ги покажа огромните гради

БркајРабота - 18.12.2017

Пејачката Ники Минаж е позната по својот голем задник, но сега се реши да ги потсети фановите дека има и друг адут - градите. Ники на својот Инстаграм објави жешко видео од снимањето на новиот спот.