TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Исповед на Јелена Карлеуша: Ме шутираа, кубеа за коса, плукаа и навредуваа! Поминав пекол во детството

Сител - 10.11.2017

Потресена од врсничкото насилство, Јелена Карлеушва откри дека со истиот проблем се борела и таа во текот на школувањето. По тој повод напиша отворено писмо и откри се. Имено, пејачката на оваа тема првпат проговори, и откри низ каков пекол ...

Јелена Карлеуша открива: Ме малтретираа во основно училиште

ЗаЗабава - 10.11.2017

Девојчето кој нејзините соученици брутално ја претепаа, а видеото го објавија на интернет, ја остави Србија во шок. Апел за нешто да се смени упати и Јелена Карлеуша. Пејачката на Твитер откри дека и она била на удар на насилниците.

70.000 ЛАЈКОВИ ЗА 5 ЧАСА: Погледнете ја оваа провокативна фотографија на Карлеуша (ФОТО)

Убавина и Здравје - 10.11.2017

Поп-дивата Јелена Карлеуша повторно го „запали“ Инстаграм со нова и провокативна селфи-фотографија. Јелена со својата армија од обожаватели сподели фотка на која во преден план е нејзиното огромно деколте.

Јелена Карлеуша за ова никогаш не зборуваше: Бев жртва на насилство!

Сител - 10.11.2017

Последните година дена регионот ја потресоа видео снимки од врсничко насилство во училиштата ширум Србија, а Јелена Карлеуша реши да ги поддржи во борбата против тоа и да открие нешто за што не знаеше јавноста.

Деколтето едвај ги задржа градите: Овој стајлинг на Јелена Карлеуша долго ќе се памети

Хитпортал - 10.11.2017

Јелена Карлеуша сака да се облекува провокативно, но знае и да претера. Пејачаката на Инстаграм објави фотографија на која позира во црн фустан со длабоко деколте. Деколтето едноставно е ПРЕдлабоко, а градите на Јелена изгледаат буквално како балони.

Исповед на Јелена Карлеуша: Поминав низ пекол во детството - ме удараа, плукаа и навредуваа!

Exclusive.mk - 10.11.2017

Јелена Карлеуша првпат прозбори за насилството и откри низ што поминла во детството.Своето отворено писмо го посвети на децата и напиша: Деца прочитајте. „Бев многу висока во основно школо, изгледав како повозрасна, па често бев на мета на децата од ...

Саша Поповиќ успеа да ја крене Карлеуша на рамена (Фото)

Република - 09.11.2017

Веќе неколку дена владее полемика дали Саша Поповиќ би можел да ја крене Карлеуша на рамена како што го правеше тоа со Брена. Дури и Брена изјави дека Поповиќ би можел да го повтори истото и со Карлеуша, но дека ќе му треба вежбање, зошто тоа беше ...

Фото: Карлеуша доби 70.000 лајкови за 5 часа - Инстаграм „гори"

Press24 - 09.11.2017

Јелена Карлеуша е позната како жена без влакна на јазикот која сака да биде во центар на вниманието. Таа направи селфи во лифт и собра 70.000 лајкови за 5 ...

Карлеуша направила голем скандал во „Ѕвездите на Гранд“

Пулс24 - 09.11.2017

Пејачката Јелена Карлеуша дошла на снимањето „Ѕвездите на Гранд“ и пред влегување во студиото направила скандал. Имено, таа почнала да го напаѓа директорот на продукцијата, а потоа и пејачката Лепа Брена.

Исповед на Јелена Карлеуша: Ме шутираа, кубеа за коса, плукаа и навредуваа! Поминав низ пекол кога бев дете

БркајРабота - 10.11.2017

Потресена од насилството кај децата, Јелена Карлеушва откри дека со истиот проблем се борела и таа во текот на школувањето. По тој повод напиша отворено писмо и откри се. Имено, пејачката на оваа тема првпат проговори, и откри низ каков пекол ...

Прв пат кажува пред јавноста- Карлеуша била жртва на насилство

Пулс24 - 10.11.2017

Последните година дена регионот ја потресоа видео снимки од врсничко насилство во училиштата ширум Србија, а Јелена Карлеуша реши да ги поддржи во борбата против тоа и да открие нешто за што не знаеше јавноста.

Исповед на Јелена Карлеуша: Поминав низ пекол во детството - ме удараа, плукаа и навредуваа!

Вечер - 10.11.2017

Јелена Карлеуша првпат прозбори за насилството и откри низ што поминла во детството.Своето отворено писмо го посвети на децата и напиша: Деца прочитајте. Јелена Карлеуша првпат прозбори за насилството и откри низ што поминла во детството.Своето ...

Карлеуша „го запали“ Инстаграм со оваа фотографија

Пулс24 - 09.11.2017

Јелена Карлеуша е позната како жена без влакна на јазикот која сака да биде во центар на вниманието. Таа направи селфи во лифт и собра 70.000 лајкови за 5 часа. Што ќе искоментирате вие на ...

Исповед на Јелена Карлеуша: Ме шутираа, кубеа за коса, плукаа и навредуваа! Поминав пекол во детството

Скопје24 - 10.11.2017

Потресена од врсничкото насилство, Јелена Карлеуша откри дека со истиот проблем се борела и таа во текот на школувањето. По тој повод напиша отворено писмо и откри се. Имено, пејачката на оваа тема првпат проговори, и откри низ каков пекол ...

Јелена Карлеуша: Бев жртва на насилство

Република - 10.11.2017

Последните година дена регионот ја потресоа видео снимки од врсничко насилство во училиштата ширум Србија, а Јелена Карлеуша реши да ги поддржи во борбата против тоа и да открие нешто за што не знаеше јавноста.