TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Огромниот задник на Ники Минаж едвај го собира во селфи

Таратур - 13.08.2017

Пејачката Ники Минаж објави фотографии од нејзиниот огромен задник, а фановите буквално останаа без текст. Иако големиот задник со години е заштитен знак за Ники Минаж , многумина сметаат дека нејзината позадина никогаш не била поголема.

ФОТО: Старлетата се обиде огромните гради да си ги прекрие само со рака, но не успеа баш… (16+)

Таратур - 13.08.2017

Американската старлета Кортни Стоден, која стана светски позната откако на 16 години направи операција на градите и се омажи за тогаш 50-годишниот Даг Хачинсон, па сними ’видео за возрасни’, повторно падна во заборав, па се реши на Инстаграм да го ...

(ФОТО) Кајли Џенер го прослави роденденот во проѕирна долна облека

Вистина.мк - 13.08.2017

Ријалити ѕвездата и сопственичка на империја за убавина, Кајли Џенер, наполни 20 години, а роденденот го прослави во долна облека и тоа не било каква, туку проѕирна. Кајли на Инстаграм сподели неколку славенички фотографии во чиј опис напиша само ...

Кога ќе ја погледнете оваа русокоса убавица, веднаш ќе заборавите на Ким Кардашијан

Репортер - 12.08.2017

Убавицата со новото секси селфи, ги фрли сите во транс..Нивес Целзиус, хрватската старлета и пејачка со српско потекло, може да се пофали со облините. Многу мажи паѓаат на нејзините огромни гради, а што пак да се каже за нејзината задница.

Двојничките на сестрите Кардашијан

Алсат-М - 12.08.2017

Блогерките Соња и Физа Али се прославија на интернетот со нивните фотографии и видеа од кои на прв поглед може да се види дека се идентични копии на Ким Кардашијан и Кајли Џенер. Соња и Физа живеат во Дубаи и Кувајт и ги обожуваат Ким и Кајли, па ...

(ФОТО) Ријалити ѕвездата со најпровокативната фотка досега

Репортер - 12.08.2017

Русокосата секс – бомба баш се разголи. Ријалити ѕвезда Кортни Стоден, повторно шокираше светот. Овој пат, убавицата на Инстаграм објави фотка на која ги покри своите голи гради. Она, што многумина го приметија е дека Стоденова, не во целост успеа ...

Кајли Џенер во модерни бикини

Ladybook - 11.08.2017

Најмладата сестра од семејството Кардашијан постојано инспирира со своите модни комбинации и детали. Таа изгледа беспрекорно дури и во бикини, благодарение на одличниот избор и нејзината одлична фигура.

Кајли Џенер по повод својот роденден го покажа голото тело

БркајРабота - 11.08.2017

Најмладата членка на кланот Кардашијан, Џенер, Кајли, го прослави 20. роденден во интимна атмосфера со нејзините најблиски, но затоа пак не ги заборави своите обожаватели кои ги почести со неколку разголени фотографии.

Најсексипилните фотки на Кајли Џенер за нејзиниот 20-ти роденден

Friday.mk - 11.08.2017

Една од најпознатите и највлијателните девојки на Инстаграм, го прослави својот 20-ти роденден! Познато е дека бразилките имаат големи задници. Поради таа причина оваа земја го организира Mis Bum... Честитки до фановите на ‘Game Of Thrones’.

Кога се осмелила на вакво деколте, замислете само какво модно фијаско следи во долниот дел од сликата

Точка - 11.08.2017

Овие денови се е во знакот на роденденот на Кајли Џенер (20), но тоа не значи дека поголемата сестра Ким Кардашијан целосно ќе падне во сенка. Таа морала некако да го привлече вниманието на себе и да ги потсети сите кој е главен во кланот ...

ХИРУРЗИТЕ ТВРДАТ ДЕКА НАПРАВИЛА СИЛИКОНИ, ТАА НЕГИРА: Полни само 20 години, а нема што не оперирала (ФОТО)

Exclusive.mk - 11.08.2017

Денеска полни 20 години, а изгледа бомбастично. Но тоа не е ни чудно за една од сестрите Кардашијан. Имено Кајли Џенер со само 20 години има тело полно силикони. Иако таа ги негира овие гласини, хирурзите судејќи по нејзините гради тврдат дека ...