TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: 69-годишниот Стивен Тајлер со 40 години помладата девојка на гала во Рим

Фемина - 13.09.2017

Стивен Тајлер беше специјален гостин на хуманитарна гала во Рим, Италија. 69-годишниот пејач на Aerosmith беше придружуван од својата 28-годишна девојка Ејми Престон. Фотографиите од парот поттикнаа многу коментари заради големата разлика во ...

Стивен Тајлер има 41 година помлада девојка

Репортер - 13.09.2017

Стивен Тајлер, 69-годишниот пејач на култниот бенд „Аеросмит“, се појави на хуманитарна гала-вечер во Рим каде што се собираа средства за Фондацијата Андреа Бочели и Мухамед Али паркинсон центар.