TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нападите не преставуваат: Екс јатрвата на Гоца Тржан ја нападна пред целата јавност!

Вистина.мк - 13.10.2017

Теодора Маринковиќ, сестрата на поранешниот сопруг на Гоца Тржан, гостуваше во една телевизиска емисија, каде сподели како се чувствува по избивањето на скандалот меѓу Гоца и нејзиниот брат. -Вчера бев во шок. Но животот оди понатаму.

Повеќе не молчи: Откако сестрата на Иван соопшти дека ќе остане на улица, Гоца удри уште посилно

Сител - 12.10.2017

Пејачката Гоца Тржан овие денови повторно е во центарот на медиумските приказни поради сето она што нејзиниот поранешен сопруг Иван Маринковиќ во реалното шоу „ Парови“ ги изјвува пред гледачите.

Скандал: Гоца Тржан се сели од станот поради бившиот сопруг

Убавина и Здравје - 12.10.2017

Откако сестрата на бившиот сопруг на пејачката Гоца Тржан , Теодора Маринковиќ , во живо се вклучи во реалното шоу „Парови“ во кое учествува нејзиниот брат Иван Маринковиќ , и раскажа дека Гоца сака да ги „остави на улица“, Тржан одлучи да се огласи ...

Поради навредите од екс-сопругот Гоца Тржан ги пакува куферите од дома!

Вистина.мк - 12.10.2017

Гоца Тржан донесе одлука која ќе влијае и на семејството. Имено, таа одлучи да го напушти станот во кој со години живееше со ќерката и сопругот, бидејќи Иван Маринковиќ деновиве јавно ја навреди Гоца дека тој го купил станот.

„Од свињите направете колбаси“: Гоца ѝ одговори на золвата

Република - 12.10.2017

Пејачката Гоца Тржан овие денови повторно е во центарот на медиумските приказни поради сето она што нејзиниот поранешен сопруг Иван Маринковиќ во реалното шоу „ Парови“ ги изјвува пред гледачите.

Драмата продолжува! Гоца Тржан се сели од станот поради бившиот сопруг

Попара - 13.10.2017

Откако сестрата на бившиот сопруг на пејачката Гоца Тржан, Теодора Маринковиќ, во живо се вклучи во реалното шоу „Парови“ во кое учествува нејзиниот брат Иван Маринковиќ, и раскажа дека Гоца сака да ги „остави на улица“, Тржан одлучи да се огласи во ...

Познатата пејачка удри шеесет и четири годишен велосипедист

Exclusive.mk - 11.10.2017

Пејачката Гоца Лазаривиќ утрово предизвика сообраќајна несреќа на Бежаниска коса. Гордана возејќи го својот џип удрила во шесеет и четири годишен велосипедист. Човекот кој го удрила Гоца е со полесни повреди и бил пренесен Воена медицинска академија.