TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ќе организираме матурска прослава за Моника, но во границите на нормалата!

Вечер - 19.05.2017

Матурите веќе се во полн ек, а меѓу гордите родители кои ги испраќаат своите деца да го прослават завршувањето на средното образование се и Мики и Светлана Црнокрак. Матурите веќе се во полн ек, а меѓу гордите родители кои ги испраќаат своите деца ...

„Малата“ Мони Црнокрак стана матурантка (ФОТО)

Убавина и Здравје - 19.05.2017

Љубителите на модата кај нас сигурно се сеќаваат на слаткото девојченце со виткана коса, кое трчаше зад сцената на модните недели, викенди, ревии, а не ретко четкаше и на модната писта, придружувајќи ги познатите родители – Мики и Цеце Црнокрак … ...

Ќерката на Мики и Светле Црнокрак слават матура! Како изгледа ќерката? (фото)

Exclusive.mk - 19.05.2017

Еднаш само си матурант и со право тој ден треба да биде поразличен од секој друг. Помеѓу сите горди родители на матурантите и Мики Црнокрак сподели фотографии со наслов, „Нашата матурантка“.