TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Куче миленик „изело крек“ кокаин и го заклало сопственикот пред камерите на Би-би-си (ФОТО)

МКД - 13.09.2017

Стафордширски бултериер изел „големо количество дрога“ пред на 20 март да го нападне својот сопственик во стан во лондон, пренесуваат агенциите. ИНформатичкиот експерт и зависник од дрога Марио Перивоитос (41) умрел во болница набрзо по нападот на ...

Куче изело крек-кокаин и го изгризалo до смрт сопственикот

Вечер - 13.09.2017

Марио Перивоитос починал во болница кратко време откако бил нападнат од својот миленик, куче од расата стафорд териер со име Мајор, пишува весникот „Индипендент". Марио Перивоитос починал во болница кратко време откако бил нападнат од својот ...