TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Клое Кардашијан во бикини: Ни трага, ни глас од бременото стомаче

Хитпортал - 10.11.2017

И додека сите мислат дека вистински бејби-бум се случува во семејството Кардашијан-Џенер, сестрите се обидуваат да не збунат сите. Откако Кајли Џенер откри дека купи тампони, следно Клое Кардашијан објави фотографија во бикини на која нема ни трага ...

Клои Кардашијан најпосле го покажа стомакот

Среќа.mk - 10.11.2017

Откако со недели го криеше стомакот од очите на јавноста, Клои Кардаијан на својот Инстаграм профил објави видео, во кое носи тесна маица под која ништо не може да сокрие. Станува збор за кампања за новата колкеција на очила за сонце, во соработка ...

Ким Кардашијан и Канје Вест се селат на имот од 20 милиони американски долари

КадеВечер - 10.11.2017

Ким Кардашијан и Канје Вест го продадоа својот имот “Бел-Ер” во Калифорнија за неверојатни 17,8 милиони американски долари. И сега тие ќе се преселат во нивната 16.000 квадратни метри Hidden Hills сонуваат дома, кои ги купиле за 20 милиони долари во ...

Вака изгледа вилата во Бел Ер која Ким и Канје ја продадоа за дури 17,8 милиони долари

Среќа.mk - 10.11.2017

Парот кој живее ултра луксузен живот и секогаш го има најдоброто, привремено живееше во вила која е вредна 17,8 милиони долари и од чија продажба сега заработија. Веќе со години е во процес на реновирање нивниот огромен имот во Hidden Hills, кој ...

Ѕирнете во домот на Ким Кардашијан кој го продаде за неколку милиони долари (видео)

Exclusive.mk - 10.11.2017

Кање и Ким ја купиле вилата за 10 милиони долари, но од неа направија одличен профит ја продадоа за многу повеќе пари. Ким Кардашијан и раперот Кање вест ја продадоа луксузната вила со базен и уреден ентериер за 17 милиони долари.

Ким Кардашјан и Канје Вест ја продадоа вилата за 17 милиони долари

Репортер - 09.11.2017

Ким Кардашјан и раперот Канје Вест, по целосното преуредување на ентериерот, ја продадоа луксузната вила со базен за вртоглава сума од 17 милиони долари. Во луксузната вила преовладуваше белата боја.

Ѕирнете во куќата која Ким Кардашијан и Кание Вест ја продадоа за 18 милиони

Хитпортал - 09.11.2017

Ким Кардашијан знае како да има профит буквално од се што прави. Овој пат таа ја продаде заедничката куќа со Кание Вест и тоа по неверојатна цена од 18 милиони. Имотот на славниот пар се наоѓа во Бел Ер и е комплетно реновиран.

Клое Кардашијан го крие трудничкото стомаче со долг кадифен мантил (фото)

Црнобело - 09.11.2017

Клое Кардашијан сака што подолго да го одложи објавувањето на бременоста, но фотографиите веќе говорат сами. 33-годишната ѕвезда сè уште ги нема потврдено гласините за бременоста, но сепак, иако најчесто гордо ја покажува фит фигурата, деновиве беше ...

Ѕирнете во домот на Ким Кардашијан

Вечер - 10.11.2017

Кање и Ким ја купиле вилата за 10 милиони долари, но од неа направија одличен профит ја продадоа за многу повеќе пари. Ким Кардашијан и раперот Кање вест ја продадоа луксузната вила со базен и уреден ентериер за 17 милиони долари.