TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сузана Спасовска се огласи: Тука сум, луѓе мои!

Репортер - 19.10.2017

Фолк-пејачката Сузана Спасовска се врати од Кина, каде што престојуваше изминатиов период. Таа на својот фејсбук-профил објави статус на кој вели „Тука сум луѓе мои, се вратив од Кина. Овој пат беше кратко, ама слатко“.

Видео: Нема да верувате што направи Сузана Спасовска во Кина - доби овации

Press24 - 18.10.2017

Фолк пејачката Сузана Спасовска периодов е во посета на Кина, каде запеа и откако го искачи Кинескио Ѕид доби овации од случајните ...

Сузана Спасовска отиде во Кина, па нема да верувате што направи на Кинескиот Ѕид (ВИДЕО)

Вистина.мк - 18.10.2017

Фолк пејачката Сузана Спасовска периодов е во посета на НР Кина. Сузана е навистина среќна поради тоа, па на социјалните мрежи редовно ги известува обожавателите од таму и не крие дека ужива во секој момент.

Еве како звучи Сузе на Кинески ѕид

Вечер - 18.10.2017

Фолк пејачката Сузана Спасовска периодов е во посета на Кина, каде запеа и откако го искачи Кинескио Ѕид доби овации од случајните ...