TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Новиот „Галакси Ноут 8“ со две камери и посилен процесор

А1 On - 12.08.2017

„Самсунг“ се подготвува на 23 август во Њујорк конечно да го претстави новиот модел „Галакси Ноут 8“ , па поради тоа информациите за спецификациите се се почести. Според последните проверени најави, наследникот на „Ноут 7“ ќе биде достапен во црна, ...

Новиот „Галакси Ноут 8“ со две камери и посилен процесор

Скопје24 - 12.08.2017

„Самсунг“ се подготвува на 23 август во Њујорк конечно да го претстави новиот модел „Галакси Ноут 8“ , па поради тоа информациите за спецификациите се се почести. Според последните проверени најави, наследникот на „Ноут 7“ ќе биде достапен во црна, ...