TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лекарот го нападнал сопруг на медицинска сестра со која бил во врска

Нова ТВ - 10.11.2017

Сопругот на медицинска сестра е напаѓачот на 48 годишниот Н.З. лекар на Клиниката за токсикологија, кој синоќа беше избоден со нож на влезот на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ во Скопје, дознава неофицијално НОВА.

Неофицијално, сопруг на медицинска сестра е напаѓачот на лекарот од Токсикологија

Фокус - 10.11.2017

На полицијата и е познат идентитетот на напаѓачот на лекарот Н.З. од Токсикологија, се работи за сопругот на медицинска сестра, дознава „Фокус“. Од МВР потврдуваат дека лекарот бил нападнат околу 19.50 часот, од зад грб, пред ќебапчилница на улицата ...

Причина за нападот на докторот од Токсикологија е лична пресметка

ТВ21 - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.

Недозволена љувовна врска стои позади нападот на докторот од токсикологија

Скопје инфо - 10.11.2017

Лични причини односно недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката за токсикологија. Според информациите кој утрово се појавија низ болничките кулоари, докторот ...

Љубовна афера причина за нападот на лекарот од Слупчане?

Фактор - 10.11.2017

Љубовната врска е причина за нападот на лекарот од Слупчане, неофицијално пишуваат дел од медиумите Имено, лекарот кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишник од Слупчане, Кумановско.

Сопруг на колешка го прободел со нож докторот од Токсикологија

Курир - 10.11.2017

Како што дознава МКД.МК од свои извори, лекарот го познавал напаѓачот и на полицијата како лице кое го избодело со нож и го посочил сопругот на негова колешка. Лекарот бил нападнат пред ќебапчилница на булеварот “Мајка Тереза“ и во моментов е надвор ...

Сопруг на колешка го прободел лекарот од Токсикологија со нож

Press24 - 10.11.2017

Сопругот на медицинска сестра е напаѓачот на 48 годишниот Н.З. лекар на Клиниката за токсикологија, кој синоќа беше избоден со нож на влезот на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ во Скопје, дознава неофицијално НОВА.

Фокус: Напаѓачот на лекарот од Токсикологија бил сопруг на медицинска сестра

Либертас - 10.11.2017

На полицијата и е познат идентитетот на напаѓачот на лекарот Н.З. од Токсикологија, кој е сопруг на медицинска сестра, дознава „Фокус“. Од МВР потврдуваат дека лекарот бил нападнат околу 19.50 часот, од зад грб, пред ќебапчилница на улицата „Мајка ...

Детали за нападот на докторот на Токсикологија

Нетпрес - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско, информира МИА. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.

Го изневерувала сопругот и забременила - мотивот за нападот на лекарот од Токсикологија

Press24 - 10.11.2017

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката. Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред ...

Љубовна афера причина за нападот на лекарот од Слупчане?

Сител - 10.11.2017

Љубовната врска на медицинска сестра е причина за нападот на лекарот од Слупчане, неофицијално пишуваат дел од медиумите. Имено, лекарот кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишник од Слупчане, Кумановско.

Лекар од Слупчане прободен со нож

Kumanovo News - 10.11.2017

Лекарот бил нападнат пред ќебапчилница на булеварот “Мајка Тереза“ и во моментов е надвор од животна опасност. Полицијата го потврди случајот и информира дека вчера околу 19:50 часот кај нив е пријавено дека на Ургентниот центар е донесено повредено ...

Докторот од Токсикологија бил нападнат од сопруг на медицинска сестра со која бил во врска?

Република - 10.11.2017

Доктор од Клиниката за токсикологија вчера вечер, околу 19.30 часот е прободен со нож. Како што јавија неколку домашни портали, лекарот го познавал напаѓачот и на полицијата, како лице кое го избодело со нож, и го посочил сопругот на негова колешка.

Напаѓачот на лекарот пред токсикологија бил сопруг на неговата швалерка

Таратур - 10.11.2017

Сопругот на медицинска сестра е напаѓачот на 48 годишниот Н.З. лекар на Клиниката за токсикологија, кој синоќа беше избоден со нож на влезот на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ во Скопје. Како причина, наводно, е љубовната врска на лекарот од ...

Неофицијално, сопруг на медицинска сестра е напаѓачот на лекарот од Токсикологија

Локално - 10.11.2017

На полицијата и е познат идентитетот на напаѓачот на лекарот Н.З. од Токсикологија, се работи за сопругот на медицинска сестра, дознава „Фокус“. Од МВР потврдуваат дека лекарот бил нападнат околу 19.50 часот, од зад грб, пред ќебапчилница на улицата ...

Причина за нападот на докторот од Токсикологија е лична пресметка

Шеталиште - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.

Го изневерувала сопругот и забременила – ова е мотивот за напад на лекарот од Токсикологија

Република - 10.11.2017

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката. Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред ...

ДЕТАЛИ: Ова се причината за нападот и идентитетот на докторот кој беше прободен на Токсикологија

Скопје24 - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско, информира МИА. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.

Љубовна врска со колешка и бременост мотив за нападот на лекарот од Токсикологија

Курир - 10.11.2017

Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред извесно време резултирала со несакана бременост што e директна причина за нападот, пишува Скопје Инфо.

Причина за нападот на докторот од Токсикологија е лична пресметка

Канал5 - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.

Љубовна врска мотив за напад на лекарот од Токсикологија?

Нетпрес - 10.11.2017

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката. Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред ...

Сопруг на колешка го прободел со нож докторот од Токсикологија

Скопје24 - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Како што дознава МКД.МК од свои извори, лекарот го познавал напаѓачот и на полицијата како лице кое го избодело со нож и го ...

Докторот бил тепан затоа што му ја затруднел жената

Вечер - 10.11.2017

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката. Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред ...

Колку чини да се изнајми сеф во Шпаркасе банка?

еМагазин - 06.12.2017

Се уште нема нови информации за случајот со кражби во сефови во Шпаркасе банка, кои ги пријавиле неколку граѓани. Од Банката информираа дека заедно со МВР работат на расветлување на случајот, а во меѓувреме Ви пренесуваме што стои во информацијата ...

Љубовна врска со колешка и бременост мотив за нападот на лекарот од Токсикологија

Маркукуле - 10.11.2017

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката. Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред ...

Причина за нападот на докторот од Токсикологија е лична пресметка

Либертас - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.

Љубовна врска со колешка и бременост мотив за нападот на лекарот од Токсикологија

БркајРабота - 10.11.2017

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката. Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред ...

Причина за нападот на докторот од Токсикологија е лична пресметка

24 Вести - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.

Недозволена љувовна врска стои позади нападот на докторот од токсикологија

Exclusive.mk - 10.11.2017

Лични причини односно недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката за токсикологија. Според информациите кој утрово се појавија низ болничките кулоари, докторот ...

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија

Пулс24 - 10.11.2017

Љубовна врска со колешка и бременост мотив за нападот на лекарот од Токсикологија Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред извесно време резултирала со несакана бременост што e директна ...

Причина за нападот на докторот од Токсикологија е лична пресметка

Телма - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.

Го изневерувала сопругот и забременила – мотивот за нападот на лекарот од Токсикологија

Турлитава - 10.11.2017

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката. Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред ...

Причина за нападот на докторот од Токсикологија е лична пресметка

Канал 77 - 10.11.2017

Четириесет и осумгодишниот Н.З. од кумановско Слупчане е лекарот кој синоќа со нож бил нападнат на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ – соопштија од полицијата. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато ...

Љубовна врска со колешка и бременост мотив за нападот на лекарот од Токсикологија

Сител - 10.11.2017

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката. Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред ...

Причина за нападот на докторот од Токсикологија е лична пресметка

Алфа - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З.

Љубовна врска со колешка и бременост мотив за нападот на лекарот од Токсикологија

МК News - 10.11.2017

Недозволена љубовна врска е причината за синоќешниот напад врз докторот од Клиниката за Токсикологија, дознава Скопје Инфо од извори на Клиниката. Неофицијално, докторот подолго време бил во љубовна врска со сопругата на напаѓачот и таа врска пред ...

Сопруг на колешка го прободел со нож докторот од Токсикологија

Скопје инфо - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Како што дознава МКД.МК од свои извори, лекарот го познавал напаѓачот и на полицијата како лице кое го избодело со нож и го ...

Ова се причината за нападот и идентитетот на лекарот кој беше прободен на Токсикологија

Скопје инфо - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско, информира МИА. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.

Хорор во Клинички центар: Лекар од Токсикологија прободен со нож кога доаѓал на работа

МК News - 10.11.2017

Лекарот, кој беше нападнат синоќа на влезот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, е 48-годишниот Н.З. од Слупчане, кумановско. Тој е прободен во пределот на грбот со остар предмет од страна на непознато лице.