TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лепа Брена: „Му реков на Боба дека доволно го галевме“

Убавина и Здравје - 16.07.2017

Постариот син на пејачката Лепа Брена , Стефан Живојиновиќ , откако заплови во музичките води, ја придружува мајка си на сите јавни настапи. Тој го пополни местото што досега беше резервирано за неговиот татко Боба Живојиновиќ .

Конечно откриена тајната: Еве кој стои зад киднапирањето на синот на Лепа Брена

Република - 16.07.2017

Киднапирањето на Стефан Живоиновиќ, синот на Брена и Боба, никогаш сериозно не е истражено, а целиот случај е „замрзнат“ бидејќи еден од трагите водел до кабинетот во тоа време на моќниот лидер на ДОС.