TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Николов: Сме земале кредити, стасала сметката, ручекот некој треба да го плати (ВИДЕО)

+инфо - 15.11.2017

Ова го нагласи смета поранешниот пратеник Марјанчо Николов во вечерашното издание на „Само вистина“ на Канал 5 телевизија. Без разлика на зголемувањето на акцизата на горивата, според инфлацијата предвидена за наредната година, мислам дека нема да ...

Николов: Сме земале кредити, стасала сметката, ручекот некој треба да го плати

Канал5 - 14.11.2017

Талимџиоски: Пензискиот фонд нема да крахира Во најновото издание на „Само вистина“ дебата за предлог буџетот за 2018-та. Ќе биде ли година на преживување или буџетот носи развој? Според Марјанчо Николов, поранешен пратеник и аналитичарот Александар ...

(Видео) Само Вистина: Николов - Сме земале кредити, стасала сметката, ручекот некој треба да го плати

10без10 - 15.11.2017

Без разлика на зголемувањето на акцизата на горивата, според инфлацијата предвидена за наредната година, мислам дека нема да има значително поскапување на сите производи, смета поранешниот пратеник Марјанчо Николов, кој во вечерашното издание на ...