TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Топ 10 најубави холивудски актерки

Кајгана - 10.11.2017

Холивуд е преполн со убави актерки и неретко нивната убавина ни претставува главен критериум при изборот во гледање на филм. Сајтот Bradofo.com се обидел да состави листа од топ 10 најубави холивудски женски ѕвезди. 10.

Ова е вистинското име на Мила Кунис

Пулс24 - 10.11.2017

Убавата холивудска актерка Мила Кунис од Украина со своите родители се преселила во 1991. година во САД, каде се стекна со светска слава. Таа откри кое и е вистинското име. Имено, актерката се вика Милена Марковна Кунис, а во светот на шоу бизнисот ...

Шерон Стоун на 59 години сликана на плажа во костим за капење

Репортер - 08.11.2017

Холивудската актерка Шерон Стоун отсекогаш била љубител на природниот изглед, а низ годините тоа постојано и го докажувала. Познатата американска актерка некогаш важеше за секс-симбол и сите ја паметат по филмот „Ниски страсти“ и прочуената сцена ...

Холивудската убавица Амбер Херд уловена од папараците во ужасно издание

Репортер - 08.11.2017

Поранешната сопруга на холивудскиот актер Џони Деб, убавицата Амбер Херд, за многумина беше непрепознатлива откако ги објави новите фотографии. Сите нејзини фанови се прашуваат што ѝ се случило.

Поранешната сопруга на Џони Деп пијана на интервју

Репортер - 08.11.2017

Амбер Херд по 15 месеци брак се разведе од актерот Џони Деп, а како причина ги наведе физичкото насилство и непремостливите разлики. По бракот со Деп, таа имаше романса со милијардерот Елон Маск, која не траеше долго.