TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Го криеше лицето од папараците: Викторија Бекам го прослави добивањето на орденот

Хитпортал - 21.04.2017

Викторија Бекам оваа недела беше именувана за официр на редот во Британија од страна на кралско семејство. Орденот и беше врачен од страна на принцот Вилијам, а по церемонијата дизајерката со семејството го прослави своето достигнување.

Не се препознава Викторија Бекам како девојче

+инфо - 21.04.2017

Медиумите објавија фотографии на познатата дизајнерка од младоста. Викторија Бекам, важи за икона на стилот и за една од најубавите жени на светот, но не било така отсекогаш…Тоа го покажуваат фотографиите објавени деновиве во медиуми од периодот ...

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Eве како изгледала Викторија Бекам како девојче (ФОТО)

Exclusive.mk - 21.04.2017

Денес важи за икона на стилот и за една од најубавите жени на светот, но не било така отсекогаш… Популарната Викторија Бекам, сопруга на бившиот фудбалер Дејвид Бекам и позната дизајнерка, фотографиите што следуваат, со задоволство би ги „уништила“… ...