TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Има милиони, а не сака да плати лежалка и јаде храна донесена од дома: Пејачката се посрамоти со свиснатиот стомак во ...

Курир - 17.07.2017

Триесет и две годишната пејачка Кети Пери за кратко го остави микрофонот и го замени со пилешки копани приготвени дома. Ѕвездата која е на одмор во Италија за време на викендот е забележана како оди на дива плажа и лежи на песок без да плати лежалка ...

Има милиони а не сака да плати лежалка и јаде храна донесена од дома

Пулс24 - 18.07.2017

Триесет и две годишната пејачка Кети Пери за кратко го остави микрофонот и го замени со пилешки копани приготвени дома. Ѕвездата која е на одмор во Италија за време на викендот е забележана како оди на дива плажа и лежи на песок без да плати лежалка ...

Ураган зафати плажа до Рим, има многу повредени (фото / видео)

Локално - 16.07.2017

Како резултат на ураган, кој зафати плажа недалеку од Рим, повредени се 10 лица, соопштува La Repubblica. Силниот ветер кренал во воздух лежалки и чадори, на летувалците на плажа на плажата Остин.

Лежалки и чадори во воздух: Ураган зафати плажа близу Рим, има повредени (Видео)

Република - 16.07.2017

Десет лица се повредени откако ураган зафати плажа недалеку од Рим, пишува Ла Рењпублика. Силниот ветер кренал во воздух лежалки и чадори на плажата Остин. Четворица од повредените се хоспитализирани, а на останатите била укажана помош на самото ...