TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Го промени изгледот: Емили Ратајковски стана русокоса!

Хитпортал - 10.11.2017

Емили Ратајковски е позната по голите фотографии, затегнатото тело и темната коса. Но, моделот реши да го промени својот изглед. Емили стана блондинка! 26-годишниот модел на Инстаграм објави фотографија на која има руса коса, под која напиша: „Дали ...

Ѕвезди кои се подеднакво убави бринети и русокоси

Црнобело - 10.11.2017

Русокосите девојки мора многу да се грижат за својата коса за таа секогаш да блеска и да изгледа беспрекорно. Барем оние кои со години го имаат тој стајлинг. Но, има и такви кои цел живот се бринети, па одеднаш се одлучуваат да станат русокоси.

Ѕвезди кои се подеднакво убави бринети и русокоси

Орбис - 10.11.2017

Русокосите девојки мора многу да се грижат за својата коса за таа секогаш да блеска и да изгледа беспрекорно. Барем оние кои со години го имаат тој стајлинг. Но, има и такви кои цел живот се бринети, па одеднаш се одлучуваат да станат русокоси.