TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Сител - 12.10.2017

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.(49) од Р.Грција.

Безживотни тела пронајдени во Прилеп и Кичево

Newsroom - 12.10.2017

Во текот на вчерашниот ден, во полицијата во Прилеп околу 23 часот и 50 минути било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во автомобил „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Скопје24 - 12.10.2017

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.(49) од Р.Грција.

Уште една тажна вест – во возило мртов е пронајден В.М.

Sky - 12.10.2017

На 11.10.2017 година околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.(49) од Р.Грција.

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

+инфо - 12.10.2017

Лекар од Итната медицинска помош констатирал смрт без знаци на насилство. На паркинг простор во населбата Точила во Прилеп, во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште синоќа бил пронајден починат В.М.

Грк пронајден мртов синоќа во Прилеп

Курир - 12.10.2017

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без знаци на насилство. Увид на местото на настанот бил извршен од страна на Јавен обвинител и увидна екипа од полициската станица Прилеп.

Прилеп: Грк пронајден мртов

Телевизија Нова - 12.10.2017

На 11.10.2017 година околу 23:50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.(49) од Р.Грција.

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Макфакс - 12.10.2017

Од полицијата велат дека во Прилеп вчера во 23.50 било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки на предното седиште бил пронајден починат В.М. (49) од Грција.

Грк пронајден мртов во Прилеп

Press24 - 12.10.2017

Десетина минути пред полноќ во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат 49-годишниот В.М. од Грција.

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Локално - 12.10.2017

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.(49) од Р.Грција.

Грк пронајден мртов во своето возило

Република - 12.10.2017

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.(49) од Р.Грција.

Грчки државјанин најден мртов во Прилеп

Нетпрес - 12.10.2017

Грчки државјанин е пронајден починат без траги на насилство во средата ноќта во автомобил паркиран во една од прилепските населби. На 11.10.2017 година околу 23:50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во ...

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Кајгана - 12.10.2017

Од полицијата велат дека во Прилеп вчера во 23.50 било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки на предното седиште бил пронајден починат В.М. (49) од Грција.

Грк пронајден мртов во возило на паркинг во Прилеп

Шеталиште - 12.10.2017

На 11.10.2017 година околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.

Мртов Грк најден во автомобил во Прилеп

МКД - 12.10.2017

Вчеравечер околу 23.50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во автомобил бил пронајден починат маж. Според полицијата, во автомобил нисан микра со грчка регистрација на предното седиште бил најден починат В.М.

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Фокус - 12.10.2017

Четириест и деветгодишен Грк бил пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп, информираат од Министерството за внатрешни работи. Според полицијата, вчера околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата ...

Грчки државјанин најден мртов во Прилеп

Точка - 12.10.2017

Грчки државјанин е пронајден починат без траги на насилство во средата ноќта во автомобил паркиран во една од прилепските населби. На 11.10.2017 година околу 23:50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во ...

Грк пронајден мртов во своето возило

Exclusive.mk - 12.10.2017

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.(49) од Р.Грција.

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

МК News - 12.10.2017

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.(49) од Р.Грција.

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Правдико - 12.10.2017

Од полицијата велат дека во Прилеп вчера во 23.50 било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки на предното седиште бил пронајден починат В.М. (49) од Грција.

Тело на мртов маж пронајдено во Прилеп

Маркукуле - 12.10.2017

Десетина минути пред полноќ во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат 49-годишниот В.М. од Грција.

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

Либертас - 12.10.2017

На паркинг простор во населбата Точила во Прилеп, во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште синоќа бил пронајден починат В.М.(49) од Грција. Лекар од Итната медицинска помош констатирал смрт без знаци ...

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Орбис - 13.10.2017

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.М.(49) од Р.Грција.