TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Саша Ковачевиќ доживеа сообраќајна несреќа

ЗаЗабава - 09.11.2017

Саша Ковачевиќ доживеа сообраќајна несреќа во Белград, додека беше позади воланот на неговото Порше, но неговите фанови немаат причина за паника. Пејачот само го оштетил својот скап автомобил, кој го купи минатата година, па помина без други ...

Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа

Сител - 09.11.2017

Популарниот српски пејач Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа, но неговите фанови немаат причина за паника. Како што самиот изјавил за српските медиуми, го удрил скапоцениот автомобил, кој го купил минатата година.

Саша Ковачевиќ откри каде завршуваат градниците од обожавателките

Репортер - 08.11.2017

Српскиот пејач Саша Ковачевиќ минатиот викенд, по четири години, одржа мини концерт во родниот Белград. Неговиот настап предизвикал голем интерес, а во публиката имало многу повеќе девојки и жени од мажи.

Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа

Exclusive.mk - 09.11.2017

Популарниот српски пејач Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа, но неговите фанови немаат причина за паника. Како што самиот изјавил за српските медиуми, го удрил скапоцениот автомобил, кој го купил минатата година.

Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа

Вечер - 09.11.2017

Популарниот српски пејач Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа, но неговите фанови немаат причина за паника. Како што самиот изјавил за српските медиуми, го удрил скапоцениот автомобил, кој го купил минатата година.

Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа

Скопје24 - 09.11.2017

Популарниот српски пејач Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа, но неговите фанови немаат причина за паника. Како што самиот изјавил за српските медиуми, го удрил скапоцениот автомобил, кој го купил минатата година.

Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа (видео)

Република - 09.11.2017

Популарниот српски пејач Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа, но неговите фанови немаат причина за паника.Како што самиот изјавил за српските медиуми, го удрил скапоцениот автомобил, кој го купил минатата година.

Саша Ковачевиќ доживеа сообраќајна несреќа

Пулс24 - 09.11.2017

Популарниот српски пејач Саша Ковачевиќ доживеал сообраќајна несреќа, но неговите фанови немаат причина за паника. Како што самиот изјавил за српските медиуми, го удрил скапоцениот автомобил, кој го купил минатата година.