TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СЕКС-БОМБАТА ЕКСПЛОДИРАШЕ НА ИНСТАГРАМ: Нивес Целзиус го покажа задникот, па огромните гради (ФОТО)

Телеграф - 19.05.2017

Нивес вчера ги поздрави обожавателите со фотографија каде позира во целосен костим за капење во црвена боја истакнувајќи го задникот Една од најатрактивните хрватски старлети, незаменливата Нивес Целзиус ги возбуди своите фанови.

Нивес го чека погодокот на Марко Ројс

Вечер - 19.05.2017

Сексапилната хрватска пејачка Нивес Целзијус во изминатиот период беше понастарана од медиумиите, но по се изгледа тоа навистина и пречи. Овој пат згодната Хрватка, инаку поранешна сопруга на фудбалериот Дино Дрпиќ, повторно е главна тема во ...

На мажите нема да им биде лесно: Пејачката го покажа своето секси тело! (фото)

Exclusive.mk - 19.05.2017

Една од најзгодните пејачки во Хрватска е Нивес Целзијус. Иако од неодамна започна да се занимава со пишување, сепак луѓето повеќе ја препознаваат по физичкиот изглед, поточно облините кои ги има.

Нивес Целзиус како Памела Андерсон: Го покажа бујниот задник во црвено танга монокини! (фото)

Вистина.мк - 19.05.2017

Хрватската пејачка Нивес Целзиус од секогаш била во центарот на вниманието поради бујните облини. Сега таа објави фотографија во црвен костум за капење сличен на оној на Памела Андерсон во „Чувари на плажата“.