TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тројца тетовци претепале сограѓанин...

Н.Македонија - 12.10.2017

Тројца тетовци претепале сограѓанин Тројца тетовци, Џ.С., Б.И. и С.Н., вчеравечер претепале свој сограѓанин, 29-годишниот А.С. Нападнатиот пријавил дека лицата дошле со автомобил на улицата „Љуботенска“ и Џ.С.

Претепан млад тетовец, тројца насилници му го смениле личниот опис

Сител - 12.10.2017

Вчера во 16,30 часот во ПС-Тетово, А.С. (29), пријавил дека на претходниот ден околу 20,15 часот на ул.„Љуботенска“ во Тетово, застанало возило во кое биле лицата Џ.С., Б.И. и С.Н од Тетово. Притоа, Џ.С.

Тројца тетовци претепале сограѓанин

МКД - 12.10.2017

Вчера во 16.30 часот во тетовската полициската А.С. (29) пријавил дека на 10 октомври во Тетово бил нападант и претепан. Според пријава во полицијата околу 20.15 часот на ул.„Љуботенска" застанало возило во кое биле лицата Џ.С., Б.И. и С.Н од Тетово.

Тежок инцидент во Тетово

Sky - 12.10.2017

На 11.10.2017 година во 16,30 часот во ПС-Тетово, А.С. (29), пријавил дека на 10.10.2017 година околу 20,15 часот на ул.„Љуботенска“ во Тетово, застанало возило во кое биле лицата Џ.С., Б.И. и С.Н од Тетово. Притоа, Џ.С.

Момче од Тетово претепано од сограѓани

Курир - 12.10.2017

Притоа, Џ.С. почнал да му упатува разни пцовки кон него, по што излегол од возилото и физички го нападнал удирајќи го А.С. со глава во пределот на носот, по што тој паднал на плочникот. Во тој момент и Б.И. и С.Н.

Момче од Тетово претепано од сограѓани

Телевизија Нова - 12.10.2017

На 11.10.2017 година во 16:30 часот во полициската станица-Тетово, А.С. (29), пријавил дека на 10.10.2017 година околу 20:15 часот на ул.„Љуботенска“ во Тетово, застанало возило во кое биле лицата Џ.С., Б.И. и С.Н од Тетово. Притоа, Џ.С.

Момче од Тетово претепано од сограѓани

БркајРабота - 12.10.2017

На 11.10.2017 година во 16:30 часот во полициската станица-Тетово, А.С. (29), пријавил дека на 10.10.2017 година околу 20:15 часот на ул.„Љуботенска“ во Тетово, застанало возило во кое биле лицата Џ.С., Б.И. и С.Н од Тетово. Притоа, Џ.С.

Ѕверски го тепале на улица - младо момче од Тетово едвај се спасило

Press24 - 12.10.2017

Во текот на вчерашниот ден во 16 часот и 30 минути во Полицијата во Тетово, 29-годишниот А.С. пријави дека претходната вечер на улицата „Љуботенска“ во Тетово, застанало возило во кое биле лицата Џ.С., Б.И. и С.Н од Тетово. Притоа, Џ.С.

Момче претепано во Тетово

Нетпрес - 12.10.2017

Млад маж е претепан од тројца негови сограѓани, пријавено е во средата во раните претпалдневни часови во полицијата во Тетово за инцедент кој се случил ден претходно. Инцидентот било пријавен околу 16,30 часот во средата во полициската станица ...

Момче претепано во Тетово

Точка - 12.10.2017

Млад маж е претепан од тројца негови сограѓани, пријавено е во средата во раните претпалдневни часови во полицијата во Тетово за инцедент кој се случил ден претходно. Инцидентот било пријавен околу 16,30 часот во средата во полициската станица ...