TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Зарем ова е истата жена? Еве како Стоја изгледала пред 19 години, разликата е огромна!

Сител - 13.09.2017

Кога Стојанка Новаковиќ Стоја ја објавила на својот Инстаграм профил сликата од својот прв албум, нејзините фанови останале без текст, бидејќи пејачката е непрепознатлива. Сега заштитен знак на Стоја се бујните гради и задник, но таа 1998 кога Стоја ...

Зарем е истата жена? Како изгледала Стоја пред 19 години, разликата е огромна!

Вистина.мк - 13.09.2017

Кога во 1998 година го објави нејзиниот прв албум, Стоја изгледала сосема поинаку. Стоја на својот Инстаграм објавила како изгледало пакувањето од првиот албум, а нејзините обожаватели останале без текст.

(ФОТО) Дара Бубамара ги кани обожавателите на настап, а како мамка се послужи со голите гради!

Вистина.мк - 13.09.2017

Пејачката Дара Бубамара е дива и нескротлива во секој поглед. Дара добро знае дека без голотија ништо не е така лесно, особено откако ја навикна својата публика дека освен песна треба да понуди и провокација.

Зарем ова е истата жена: Еве како Стоја изгледала пред 19 години

Press24 - 13.09.2017

Кога Стојанка Новаковиќ Стоја ја објавила на својот Инстаграм профил сликата од својот прв албум, нејзините фанови останале без текст, бидејќи пејачката е непрепознатлива. Сега заштитен знак на Стоја се бујните гради и задник, но таа 1998 кога Стоја ...