TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Прилепчани наполнија очи: Марјана Станојковска во проѕирно ја запали сцената на „Пивофест“ (ФОТО)

Курир - 16.07.2017

И оваа година водителката Марјана Станојковска е домаќинка на „Пивофест 2017“ во Прилеп, а како што е редот очекувано им ги наполни очите на присутните со својот провокативен избор за свечени тоалети.

ФОТО: Еве која водителка ја замени Марјана на Ново Лото

Курир - 16.07.2017

Најновото саботно издание од извлекувањето на Ново Лото 7/34 на Државна лотарија кое се емитува на телевизија Сител, помина без водителката Марјана Станојковска. Додека таа ја води програмата од „Пиво фест“ во Прилеп, на нејзино место дојде нова ...

Прилепчани ќе ги патентираат долгите нозе на Марјана: Холивудско издание на водителката на третата вечер од “Пиво Фест” ...

Маркукуле - 16.07.2017

Нешто што не може да не биде забележано е изгледот на водителката на овогодинешното 15-то издание на фестивалот на скарата и пивото. Марјана Станојковска синоќа повторно ги засени сите со својата убавина, сексапил и издание во кое се појави.

Прилепчани наполнија очи: Марјана Станојковска во проѕирно ја запали сцената на „Пивофест“

Press24 - 16.07.2017

И оваа година водителката Марјана Станојковска е домаќинка на „Пивофест 2017“ во Прилеп, а како што е редот очекувано им ги наполни очите на присутните со својот провокативен избор за свечени тоалети.

(ФОТО) Ваков избор не очекувате: Еве која водителка ја замени Марјана на Ново Лото!

Вистина.мк - 16.07.2017

Најновото саботно издание од извлекувањето на Ново Лото 7/34 на Државна лотарија кое се емитува на телевизија Сител, помина без водителката Марјана Станојковска. Додека таа ја води програмата од „Пиво фест“ во Прилеп, на нејзино место дојде нова ...

Прилепчани наполнија очи: Марјана Станојковска во проѕирно ја запали сцената на „Пивофест“ (ФОТО)

Вистина.мк - 16.07.2017

И оваа година водителката Марјана Станојковска е домаќинка на „Пивофест 2017“ во Прилеп, а како што е редот очекувано им ги наполни очите на присутните со својот провокативен избор за свечени тоалети.

Еве која водителка ја замени Марјана на Ново Лото (ФОТО)

Press24 - 16.07.2017

Најновото саботно издание од извлекувањето на Ново Лото 7/34 на Државна лотарија кое се емитува на телевизија Сител, помина без водителката Марјана Станојковска. Додека таа ја води програмата од „Пиво фест“ во Прилеп, на нејзино место дојде нова ...

Маријана од Ново лото доби замена, еве за кого се работи

Пулс24 - 16.07.2017

Најновото саботно издание од извлекувањето на Ново Лото 7/34 на Државна лотарија кое се емитува на телевизија Сител, помина без водителката Марјана Станојковска. Додека таа ја води програмата од „Пиво фест“ во Прилеп, на нејзино место дојде нова ...

Никој ова не го очекуваше: Еве која водителка ја замени Лото Марјана (Фото)

Република - 16.07.2017

Најновото саботно издание од извлекувањето на Ново Лото 7/34 на Државна лотарија кое се емитува на телевизија Сител, помина без водителката Марјана Станојковска. Додека таа ја води програмата од „Пиво фест“ во Прилеп, на нејзино место дојде нова ...