TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нема да ја познаете: Македонската фолкерка без грам шминка

Хитпортал - 13.09.2017

Македонската фолкерка, Сани Гроздановска се подготвува за претстојниот „Валандово Фест“ каде ќе се претстави со нова песна. Пејачката иако е во поодмината бременост, таа не застанува со темпото на работа, па освен во студио, често ја гледаме и на ...

Фолк-пејачка Сани без грам шминка

Репортер - 13.09.2017

Фолк-пејачката Сани Гроздановска, која се омажи неодамна и го очекува своето прво дете, забрзано се подготвува за фестивалот „Валандово фест“. Иако е во поодмината фаза од бременоста, тоа не ја спречува да ѝ се посвети на кариерата, па и понатаму ...

Македонската фолк пејачка објави фотографија без грам шминка

Press24 - 13.09.2017

Фолк-пејачката Сани Гроздановска, која се омажи неодамна и го очекува своето прво дете, забрзано се подготвува за фестивалот „Валандово фест“. Иако е во поодмината фаза од бременоста, тоа не ја спречува да ѝ се посвети на кариерата, па и понатаму ...