TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Пад на најлигавиот политичар“: Нема изговор за ова

Канал5 - 19.05.2017

Поранешниот американски конгресмен Ентони Вејнер призна пред судот дека со малолетно девојче разменувал експлицитна сексуална содржина. Откако во судницата му се извинил на 15 годишното девојче, заплакал и изјавил: Болен сум, но тоа што го направив ...

Поранешен конгресмен призна сексуална дело

Макфакс - 19.05.2017

Поранешниот американски конгресмен Ентони Вајнер призна пред судот дека со малолетна девојка разменувал експлицитна сексуална содржина. После тоа, во судот се извини на 15-годишното девојче и се раплака: “Јас сум болен, за она што го направив, не ...