TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ед Вествик од „Озборувачка“ обвинет за силување

+инфо - 09.11.2017

Обвинувањата стигнаа од неговата колешка Кристина Коен која тоа го објави на нејзиниот профил на Фејсбук. Полицијата од Лос Анџелес ги истражува обвинувањата против актерот Ед Вествик од серијата „Озборувачка“ дека силувал колешка.

И Србија има Хери Вајншајн

Репортер - 09.11.2017

Холивуд го потресуваат сексуални афери, а бројот на лицата вклучени во скандалите расте од ден на ден. Последен на листата е Ед Вествик, кој откако демантира дека ја силувал актерката Кристина Коен, беше обвинет и од втора актерка за такво дело.