TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Решен случајот кој ја шокирал Америка: 50-годишен наставник киднапирал 15-годишна ученичка, а еве каде ја чувал цело ...

Точка - 21.04.2017

Во американската држава Тенеси уапсен бил наставникот, обвинет за киднапирање на 15-годишна ученичка која по едномесечна потрага била пронајдена на северот на Калифорнија. Наставникот Тед Каминс пред нешто повеќе од еден месец исчезнал заедно со ...

Уапсен наставник кој киднапирал ученичка во САД

Макфакс - 21.04.2017

Во американската држава Тенеси уапсен е наставник обвинет дека киднапирал 15-годишна ученичка која по едно месечна потрага е пронајдена во северниот дел на Калифорнија. 50-годишниот наставник Тед Каминс пред еден месец исчезнал со тинејџерката ...