TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Маријана ги израдува фановите со провокативна фотографија

Press24 - 10.11.2017

Македонската водителка и манекенка Маријана Станојковска е секогаш активна на социјалните мрежи и секојдневно објавува новости од нејзиниот живот. Овој пат таа ги израдува своите фанови со уште една фотографија од себе.

(ФОТО) Марјана ги залепи градите на огледало

Репортер - 10.11.2017

Македонската водителка и манекенка Марјана Станојковска го преплавува „Инстаграм“ секојдневно со нови фотографии. Таа речиси и не пропушта ден, а да не стави нова фотографија, сеедно дали е приватна и професионална фотосесија.

Кадар боли глава: Марјана со бујни гради пред огледало! (ФОТО)

Курир - 10.11.2017

Деновиве, секси Марјана, судејќи според она што го објавува на Инстаграм, е носталгична по времето пред неколку години, па профилот го пополнува со ретро фотографии кои иако веќе видени, никогаш не им се доста на армијата следбеници.

(ФОТО) Маријана ги израдува фановите со провокативна фотографија

Скопје24 - 10.11.2017

Македонската водителка и манекенка Маријана Станојковска е секогаш активна на социјалните мрежи и секојдневно објавува новости од нејзиниот живот. Овој пат таа ги израдува своите фанови со уште една фотографија од себе.

Марјана со бујни гради пред огледало!

Пулс24 - 10.11.2017

Лото водителката Марјана Станојковска има доста адути со кои може да се пофали – витка става, долги нозе, бујни гради и задник, па не случајно на социјалните мрежи има најголем број следбеници од посилниот пол кои обожаваат да ги лајкуваат и ...

Кадар боли глава: Марјана со бујни гради пред огледало! (ФОТО)

Exclusive.mk - 10.11.2017

Лото водителката Марјана Станојковска има доста адути со кои може да се пофали – витка става, долги нозе, бујни гради и задник, па не случајно на социјалните мрежи има најголем број следбеници од посилниот пол кои обожаваат да ги лајкуваат и ...

Кадар боли глава: Марјана со бујни гради пред огледало!

Сител - 10.11.2017

Лото водителката Марјана Станојковска има доста адути со кои може да се пофали – витка става, долги нозе, бујни гради и задник, па не случајно на социјалните мрежи има најголем број следбеници од посилниот пол кои обожаваат да ги лајкуваат и ...