TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откриена причината за смртта на младата порно-ѕвезда: Со денови ја малтретирале на социјалните мрежи поради овој пост

Точка - 07.12.2017

Аугуст Ејмс, порно ѕвезда која била пронајдена мртва во својот дом во Калифорнија на 23. години, извршила самоубиство. Ѕвездата од филмовите за возрасни, чие вистинско име е Мерцедес Грабовски, била пронајдена мртва во вторникот, на 5.

Порно-ѕвездата Аугуст Ејмс пронајдена мртва

Кајгана - 07.12.2017

Ѕвездата од филмовите за возрасни, Аугуст Ејмс, вчера беше пронајдена мртва во Камарило, Калифорнија. Актерката имаше 23 години. Причината за смртта останува мистерија, иако според првичните наоди на телото на Ејмс нема пронајдено траги на насилство.

Аугуст Ејмс најдена мртва

Оff.net - 07.12.2017

Во средата во Калифорнија е откриено телото на 23-годишната Ејмс, порно ѕвезда која во овие неколку години кариера се има појавено во над 270 филмови. Според блиските Ејмс последните неколку дена била во депресија по масовното он-лајн малтретирање ...

Откриена причината за смртта на младата порно-ѕвезда

Вечер - 07.12.2017

Аугуст Ејмс, порно ѕвезда која била пронајдена мртва во својот дом во Калифорнија на 23. години, извршила самоубиство. Аугуст Ејмс, порно ѕвезда која била пронајдена мртва во својот дом во Калифорнија на 23. години, извршила самоубиство.

ФОТО: Познатата 23 годишна порно актерка пронајдена мртва

Курир - 07.12.2017

Во средата во Калифорнија е откриено телото на 23-годишната Аугуст Ејмс, порно ѕвезда која во овие неколку години кариера се има појавено во над 270 филмови. Според блиските Ејмс последните неколку дена била во депресија по масовното он-лајн ...

Откриена причината за смртта на младата порно-ѕвезда: Со денови ја малтретирале на социјалните мрежи поради овој пост

Курир - 07.12.2017

Аугуст Ејмс, порно ѕвезда која била пронајдена мртва во својот дом во Калифорнија на 23 години, извршила самоубиство. Ѕвездата од филмовите за возрасни, чие вистинско име е Мерцедес Грабовски, била пронајдена мртва во вторникот, на 5 декември, ...

Порно ѕвезда најдена мртва, откако одбила да снима со маж кој играл во геј порно

Репортер - 07.12.2017

Во средата во Калифорнија најдена е мртва 23-годишната Аугуст Ејмс, порно ѕвезда која изминативе години играла во над 270 филмови порно филмови. Според блиските Ејмс последните неколку дена била во депресија по масовното он-лајн малтретирање што го ...

Порно ѕвездата Аугуст Ејмс се самоубила оти ја осудиле за хомофобија

Репортер - 07.12.2017

Аугуст Ејмс, 23-годишната порно ѕвезда која била пронајдена мртва во својот дом во Калифорнија, извршила самоубиство. Нејзиното вистинско име е Мерцедес Грабовски. Таа била пронајдена мртва во вторникот, на 5 декември, откако на социјалните мрежи ...