TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Заводничката од хитот „Despacito“ блесна на Latin AMA (ФОТО)

Exclusive.mk - 09.11.2017

Сулејка Ривера го освои светот со мега-хитот „Despacito“. 30-годишната Порториканка блесна и на Латино-американските музички награди. На манифестацијата која пред две недели се одржа во Холивуд, Ривера се појави во комбинезон со долги ракави и ...

ФОТО: Заводничката од хитот „Despacito“ блесна на Latin AMA

Орбис - 10.11.2017

Сулејка Ривера го освои светот со мега-хитот „Despacito“. 30-годишната Порториканка блесна и на Латино-американските музички награди. На манифестацијата која пред две недели се одржа во Холивуд, Ривера се појави во комбинезон со долги ракави и ...