TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Погледнете со само каква СЕКСИ девојка, Пирс Бросман разменуваше нежности на плажа

Репортер - 19.05.2017

Прочуениот Пирс Броснан својот 64 роденден го прослави на Хаваи со сопругата Кили Шаје Смит, а сликите на кои оваа двојка разменуваат нежности ги преплавија сите медиуми! Оваа двојка не се срамеше премногу пред фоторепортерите кои гравитираа околу ...

ФОТО: Пирс Броснан и неговата буцкаста сопруга со страсни бакнежи на Хаваи

Курир - 19.05.2017

И по 23 години заеднички живот тие каде и да се појават се олицетворение на взаемна љубов и почит. Славниот актер Пирс Броснан заедно со неговата сопруга Кили Смит секогаш изнудуваат коментари дека изгледаат вљубено и среќно.

Пирс Броснан и неговата буцкаста сопруга со страсни бакнежи на Хаваи

Сител - 19.05.2017

И по 23 години заеднички живот тие каде и да се појават се олицетворение на взаемна љубов и почит. Славниот актер Пирс Броснан заедно со неговата сопруга Кили Смит секогаш изнудуваат коментари дека изгледаат вљубено и среќно.