TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Не ја интересираат злите јазици: Новата фотографија на Наташа Беквалац ќе ве остави без текст

Сител - 13.09.2017

Наташа Беквалац по само месец дена врска со Лука Лазукиќ дозна дека по втор пат ќе стане мајка. Иако бремена, Наташа често патува, а друштво и прави токму Лука. Пејачката сега објави преубава фотографија, а фановите имаа само позитивни коментари.

Бремената Наташа Беквалац покажа колку навистина има килограми

Репортер - 13.09.2017

Наташа Беквалац се обиде да ја измами нутриционистката, но на крајот мораше да признае колку се здебелила за време на бременоста. Пејачката Наташа Беквалац, која е во четвртиот месец од бременоста, ги насмеа своите фанови кога „призна“ колку ...