TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Топлес Кејт се слизна од карпа

Идивиди - 13.10.2017

Кога си фотомодел не ретко треба да покажеш малку повеќе кожа, па дури и да се соблечеш гол за потребите на фотосесијата. Бујната Кејт Аптон постојано позира топлес, но овој пат имаше мала незгода за време на снимањето во Аруба, кога додека позираше ...

Топлес снимањето завршило со незгода: Убавата манекенка изгубила рамнотежа додека позирала гола на карпа, па завршила ...

Точка - 13.10.2017

Убавата Кејт Аптон направила топлес снимање за познатото списание "Sports Illustrated" на Аруба. Убавицата ги сокрила своите гради со рацете додека позирала на карпите на прекрасната плажа, но силните бранови и ветерот го направиле снимањето уште ...

Момци, уживајте: Згодната Алексис Рен се разголе за Sports Illustrated Swimsuit 2018

Црнобело - 13.10.2017

Инстаграм ѕвездата Алексис Рен си ги оствари своите соништа и за првпат ќе се појави во изданието на Sports Illustrated Swimsuit за 2018. 20-годишниот бикини модел е именуван како официјален дебитант на Sports Illustrated Swimsuit и стана дел од ...