TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Или сѐ или ништо: Дознајте кој е најекстремниот хороскопски знак

Кафе пауза - 14.11.2017

Тој или мрази или сака, или е опсесивно заинтересиран или потполно игнорира. За него важи правилото „Или сѐ или ништо“. Шекспировиот Хамлет рекол „Да се биде или не“ и тој сигурно бил Скорпија во хороскоп, бидејќи сите Скорпии секојдневно ја ...

Трите хороскопски знаци со натприродни способности- проверете дали сте меѓу нив

Press24 - 14.11.2017

Овие знаци во Зодијакот под влијание на своите планети добиле одредени карактеристики, кои за другите може да бидат во извесна мера неприфатливи или, во најмала рака, несфатливи. Водолија Не го разбирате тој јазик на иднината? И не трудете се.