TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Славната пејачка објави секси фотка, фановите ја запукаа: „Ова е лош Фотошоп“

Таратур - 06.10.2017

Австралиската пејачка Кајли Миног се пофаи со најнова фотографија на која позира таа, а нејзните фанови и следбеници веднаш ги воочија деталите поради кои ја обвинија дека фотката е обработувана во Фотошоп.

Кајли објави фотографија, а фановите ја нападнаа поради лошиот фотошоп

ЗаЗабава - 06.10.2017

Пејачката Кајли Миног се пофали со најновата фотографија, но нејзините фанови одма приметија детаљл за кој ја обвинија дека користела фотошоп. Поп-ѕвездата Кајли Миног гордо објави фотографија од календарот што го сними за 2018 година, а не ...