TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Семејниот викенд се претвори во крвава драма во Прилеп

Press24 - 17.07.2017

Вистинска драма се одвивала во Паркот кај Могилата на непобедените во Прилеп, викендов во 12 часот, кога 46-годишниот Т.С. од Прилеп со семејството отишол да кампува. Полицијата денеска информира дека на Т.С.

Викендот се претвори во крвава драма во Прилеп

Сител - 17.07.2017

Вистинска драма се одвивала во Паркот кај Могилата на непобедените во Прилеп, викендов во 12 часот, кога 46-годишниот Т.С. од Прилеп со семејството отишол да кампува. Полицијата денеска информира дека на Т.С.

Банда од 30-тина луѓе нападнале татко и син на кампување...

Н.Македонија - 17.07.2017

Банда од 30-тина луѓе нападнале татко и син на кампување Завчера околу 12 часот во полициската станица Прилеп, 46-годишниот Т.С. од Скопје пријавиле дека истиот ден бил нападнат од група од околу 20-30 лица, информира Министерството за внатрешни ...

Хаос во кампот за Пивофест во Прилеп – ги тепале со шипки поради расправија за девојки

Либертас - 17.07.2017

Во саботата, во 12 часот во Полициска станица Прилеп, Т.С.(46) од Скопје, пријавил дека истиот ден додека кампувал со шатор поставен во паркот кај Могилата на непобедените заедно со своето семејство, му пришле две непознати лица, прашувајќи го за ...

Семејното кампување им се претворило во хорор – драма во Прилеп

Шеталиште - 17.07.2017

На 15.07.2017 година, во 12,00 часот во Полициска станица Прилеп, Т.С.(46) од Скопје, пријавил дека истиот ден додека кампувал со шатор поставен во паркот кај Могилата на непобедените заедно со своето семејство, му пришле две непознати лица, ...

Скопјанец нападна во кампот во паркот кај Могилата во Прилеп

МКД - 17.07.2017

На 15 јули во 12 часот во полициска станица-Прилеп, Т.С.(46) од Скопје, пријавил дека тој, неговиот син и неговиот пријател биле нападнати од група од околу 20-30 лица. Според пријавата во полицијата додека Т.С.

Хаос во кампот за Пивофест во Прилеп – ги тепале со шипки поради расправија за девојки

Exclusive.mk - 17.07.2017

Во саботата, во 12 часот во Полициска станица Прилеп, Т.С.(46) од Скопје, пријавил дека истиот ден додека кампувал со шатор поставен во паркот кај Могилата на непобедените заедно со своето семејство, му пришле две непознати лица, прашувајќи го за ...

Инцидент во кампот на Пивофест: Ги нападнале со шипки по расправија за девојки

Република - 17.07.2017

Во саботата, во 12 часот во Полициска станица Прилеп, Т.С. (46) од Скопје, пријавил дека истиот ден додека кампувал со шатор поставен во паркот кај Могилата на непобедените заедно со своето семејство, му пришле две непознати лица, прашувајќи го за ...

Скопјанец нападна од група од 20-30 лица во кампот во паркот кај Могилата во Прилеп

Скопје24 - 17.07.2017

На 15 јули во 12 часот во полициска станица-Прилеп, Т.С.(46) од Скопје, пријавил дека тој, неговиот син и неговиот пријател биле нападнати од група од околу 20-30 лица. Според пријавата во полицијата додека Т.С.

Семејниот викенд се претвори во крвава драма во Прилеп

Маркукуле - 17.07.2017

Вистинска драма се одвивала во Паркот кај Могилата на непобедените во Прилеп, викендов во 12 часот, кога 46-годишниот Т.С. од Прилеп со семејството отишол да кампува. Полицијата денеска информира дека на Т.С.

Банда од 30-тина луѓе нападнале татко и син на кампување

Скопје инфо - 17.07.2017

Завчера околу 12 часот во полициската станица Прилеп, 46-годишниот Т.С. од Скопје пријавиле дека истиот ден бил нападнат од група од околу 20-30 лица, информира Министерството за внатрешни работи.

Во Прилеп: Банда од 30-тина луѓе нападнале татко и син на кампување

10без10 - 18.07.2017

Завчера околу 12 часот во полициската станица Прилеп, 46-годишниот Т.С. од Скопје пријавил дека истиот ден бил нападнат од група од околу 20-30 лица, информира Министерството за внатрешни работи.