TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Провокативен настап на ТЛЗП: Елена се соблече на сцена, публиката во шок

Сител - 18.12.2017

За крајот на популарното шоу ТЛЗП покрај петте финалисти кои се бореа за главната награда, во ревијалниот дел настапија и останатите учесници кои во минатата полуфинална емисија не успеаја да се пласираат во финале.

Видео: Провокативен настап на ТЛЗП - Елена Ристеска се соблече на сцената

Press24 - 18.12.2017

Вчера се одржа и големото финале на актерско-музчкоо шоу „Твоето лице звучи познато“, каде Стеван Анѓеловиќ ја освои победата. На ревијалниот дел од шоуто настапи и нашата пејачка Елена Ристеска, која имаше навистина провокативен настап, изведувајќ ...

Неуспешен обид за секси настап: Елена Ристеска во ТЛЗП со „Текила и лимон“(видео)

Хитпортал - 18.12.2017

Елена Ристеска синоќа настапи во финалето на шоуто „Твоето лице звучи познато“. Нејзиниот настап привлече големо внимание како кај македонската, така и кај балканската публика, а таа се претстави со песната „Текила и лимон“.

ВИДЕО: Елена Ристеска настапи со „Текила и лимон“ во финалето на „Твоето лице звучи познато“

Фемина - 17.12.2017

Елена Ристеска привлече големо внимание кај македонската и балканската публика со песната „Текила и лимон“. Едни ги размрда со заразниот ритам, а кај други поттикна негативни коментари. 31-годишната пејачка ја промовираше новата песна и во финалето ...

ЕЛЕНА Македонска: 2 броја поголема маица врз нејзините совршени гради

Вечер - 17.12.2017

Елена Ристеска привлече големо внимание кај македонската и балканската публика со песната „Текила и лимон“. Едни ги размрда со заразниот ритам, а кај други поттикна негативни коментари. 31-годишната пејачка ја промовираше новата песна и во финалето ...