TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Владо Георгиев збесна: „Немојте да ја сликате жена ми“

Хитпортал - 10.11.2017

Владо Георгиев ја чува својата сопруга Милица Самарџија далеку од очите на јавноста, но и објективите на фото-репортерите. Пред неколку вечери пејачот видно расположен во друштво на бремената Милица се појави на премиерата на филмот „Buks of knjige ...

Ја чува Милица како да и е телохранител – Георгиев не дава да му ја фотографираат жената!

Република - 10.11.2017

Владо Георгиев ја чува својата трудна жена Милица Самарџија, па никому не му дозволува да и пријде, а камоли да ја фотографира. Барба пред две вечери видно расположен дошол на премиера на црногорски филм.

Владо Георгиев безобразен со репортерите

Репортер - 10.11.2017

Поп-пејачот Владо Георгиев ги разочара фотографите се неумесното однесување. Кога пред извесно време заедно со сопругата Милица, која е бремена, се појавиле на премиерата на филмот Buks of knjige, репортерите почнале да ги фотографираат.