TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СНИМКА ОД АУДИЦИЈАТА: Шерон Стоун за првпат објави снимка како ја доби најсекси улогата во животот!

Таратур - 12.08.2017

Шерон Стоун, една од најпопуларните светски актерки, се прослави со улогата во филмот „Ниски страсти“, каде ја глумеше фаталната Кетрин Тремел. Потсетете се како Шерон Стоун глумеше во легендарниот „Ниски страсти“.

Поради оваа снимка Шерон Стоун ја доби улогата во „Ниски страсти“

Репортер - 12.08.2017

Славната актерка објави снимка од аудицијата, каде конкурирала за улогата на Кетрин Тремел, во легендарното остварување на Пол Верховен. Шерон Стоун, е една од најпопуларните светски актерки на денешницата.