TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Range Rover за 2018 година / ФОТО+ВИДЕО

Додај Гас - 12.10.2017

Најлуксузниот модел во гамата на Land Rover добил полесни стилски интервенции на екстериерот и во внатрешноста, а на клиентите на располагање ќе им бидат и нови Pixel-laser LED предни и задни светла.

По Sport, освежен и „обичниот“ Range Rover

CARClub - 11.10.2017

По освежувањето за Range Rover, луѓето од JLR го претставија и освежениот Range Rover кој исто така добива нов плаг-ин хибриден погон. Формата на луксузниот теренец не е изменета, но освежениот модел добива ревидирана предна маска, Pixel-Laser LED ...