TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Какво тело! Северина настапи во тесно боди, ТРАНС во публиката!

Попара - 18.12.2017

Северина има 43 години, но изгледа како “авион”. Таа настапи на концерт во Љубљана и го покажа своето совршено тело во тесно боди. На Хрватската поп дива годините не и можат ништо, а тајаната за нејзиниот перфектен изглед е дисциплината.

Северина ги воодушеви сите: Тело ремек-дело (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 17.12.2017

Поп-пејачката Северина Којиќ има 43 години и изгледа совршено. Таа вчеравечер одржа концер во Словенија и на сите им покажа дека изгледа најдобро досега. Нејзината тајна? Строга дисциплина, секој ден трча на тренажна лента 1 час, не коснумира шеќер, ...