TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ограбена бензинска на Макпетрол

МКД - 10.11.2017

Утрово околу 5.10 часот во Единицата за информации и команда Скопје било пријавено дека на улица „Методија Андонов Ченто", на бензинската пумпа „Макпетрол" од страна на непознато лице со закана со нож било извршено разбојништво.

Со нож ограбил казино во Скопје

Press24 - 10.11.2017

Утрово во 05 часот во Единицата за информации и команда Скопје било пријавено дека на улица „Методија Андонов Ченто“, на бензинската пумпа „Макпетрол“ од страна на непознато лице со закана со нож било извршено разбојништво.

Ограбена бензинска на Макпетрол

Скопје24 - 10.11.2017

Утрово околу 5.10 часот во Единицата за информации и команда Скопје било пријавено дека на улица „Методија Андонов Ченто”, на бензинската пумпа „Макпетрол” од страна на непознато лице со закана со нож било извршено разбојништво.