TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фановите го обвинија: Дејвид Бекам користи ботокс? (ФОТО)

Убавина и Здравје - 13.09.2017

И оваа година Дејвид Бекам ја поддржа својата сопруга Викторија и од првиот ред уживаше во нејзината фантастична ревија на Модната недела во Њујорк. Меѓутоа, нејзината колекција речиси падна во втор план, затоа што една од топ-темите на вечерта беше ...

Збогум на брчките: Дејвид Бекам претера со ботоксот (фото)

Хитпортал - 13.09.2017

„Треба да напоменам: не си играјте со вашите гради. Сите овие години ја негирав операцијата што беше многу глупаво. Тоа е знак на несогурност. Бидете гордни на она што го имате“, им порача на сите жени, Викторија Бекам, која ги извади силиконите од ...

Викторија се разведува од Дејвид Бекам?

Слободен Печат - 13.09.2017

Според пишувањето на „Дејли мејл“, Викторија и Дејвид Бекам се очекува наскоро да соопштат дека се разведуваат. Славната двојка последниот јули прослави 18 години брак, но тоа наводно не ги поправило лошите меѓусебни односи.