TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Имаме чиста, вистинска љубов“: Џенифер Лопез позираше во својот дом, зборуваше за врската со Алекс

Фемина - 13.09.2017

Џенифер Лопез ги отвори вратите од својот дом во Хемптонс за Hola. 48-годишната ѕвезда сними фотосесија за септемвриското издание на списанието и зборуваше за нејзините успеси и врската со Алекс Родригез.

Џенифер Лопез е новото лице на насловната страна на магазинот HOLA!USA каде зборува за новите поглавја во животот

Точка - 13.09.2017

Џеифер Лопез го живее животот во секоја смисла на зборот! 48 - годишната пејачка се најде на насловната страна за Октомври/Ноември на магазинот HOLA!USA и откри детали за нејзината куќа во Хемптон која таа ја нарекува куќа од соништата.