TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ќерките на Џеј Ло и Алекс Родригез веќе се најдобри другарки

ЗаЗабава - 21.04.2017

Врската на Џеј Ло и Алекс Родригез стана доста сериозна. Парот неодамна беше заедно на одмор во Доминиканската Република, заедно со своите деца кои судејќи по фотографиите одлично се сложуваат.

Џенифер Лопез на фитнес со ташна од 10.000 долари

Хитпортал - 21.04.2017

Џенифер Лопез и Алекс Родригез прават буквално се заедно, па дури и кога е вежбањето во прашање. Парот беше фотографиран како оди во теретана во Мајами и нормално пејачката го привлече целото внимание.