TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се случи чудо: Мртов човек оживеа на патот до болница

Курир - 07.12.2017

Утринава мртво човек оживеа на улицата „Пролетерске солидарности“ на Нови Београд. Според „Телеграф.рс“ околу 8.30 часот на оваа улица (Пролетерске солидарности) број 15 без свест бил пронајден маж на возраст од околу 50 години.

Чудо се случи денес! Починат човек оживеал на пат до болница

Exclusive.mk - 07.12.2017

Денеска на Нов Белград се случило чудо. На улица Пролетерци, нашле починат човек, брзата помош со екипата окако стигнала саат време пробувала да го реанимира човекот но не успеала. На пат кон болница после сите тие неуспешни обиди за реанимација од ...

Цел Белград денеска зборува за ова: Лекарите од Итната помош во шок, мртов човек им оживеа на пат до болница!?

Сител - 07.12.2017

Во улицата „Пролетерска солидарност“ на Нов Белград утрово оживеа мртов човек!? Медиумите пишуваат дека брутално претепан човек е пронајден на Нов Белград, а лекарите го пронашле со фрактура на черепот. Наводнот ноќта ја поминал лежејќи на паркингот.

Мртов човек оживеа на патот до болница

Вечер - 07.12.2017

Утринава мртво човек оживеа на улицата „Пролетерске солидарности" на Нови Београд. Според „Телеграф.рс" околу 8.30 часот на оваа улица (Пролетерске солидарности) број 15 без свест бил пронајден маж на возраст од околу 50 години.

Вистинско чудо во Белград - мртов човек оживеал на пат до болница

Press24 - 07.12.2017

Утринава мртво човек оживеа на улицата „Пролетерске солидарности“ на Нови Београд. Според „Телеграф.рс“ околу 8.30 часот на оваа улица (Пролетерске солидарности) број 15 без свест бил пронајден маж на возраст од околу 50 години.