TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ким Кардашијан револтирана поради оваа фотографија

Убавина и Здравје - 06.10.2017

Популарната американска старлета Ким Кардашијан „збесна“ поради фотографијата објавена на американските портали. Ким в Мексике в апреле vs. Ким вчера в Малибу 💁🏻 💪🏼 Как тебе ее фигура теперь?🤔 #kimkardashian #beauty #fit #hot #peopletalkru A post ...

Само година дена после ужасната случка очигледно старлетата заборавила на своите ветувања

Точка - 05.10.2017

Минатата година на модната недела во Париз, познатата ТВ ѕвезда Ким Кардашијан беше ограбена во нејзината хотелска соба. После "филмското" ограбување, старлетата ветила дека повеќе нема да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, но ...