TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трета потенцијална жртва на сексуално вознемирување од Стивен Сигал...

Н.Македонија - 10.11.2017

Трета потенцијална жртва на сексуално вознемирување од Стивен Сигал По Џулијана Маргулис и Џени Меккарти, и глумицата Порша де Роси во објава на Твитер, тврди дека била цел на сексуално вознемирување од страна на Стивен Сигал.

Уште една позната актерка го обвини Стивен Сегал за сексуално вознемирување

Кајгана - 10.11.2017

Американскиот актер и продуцент Стивен Сегал повторно беше обвинет за сексуално вознемирување откако актерката Порша де Роси на Twitter наведе дека се обидел да ја злоставува. Актерката на оваа социјална мрежа напиша дека Сегал и упатувал сексуални ...

Холивуд „гори“: И Стивен Сигал обвинет за сексуална злоупотреба!

Хитпортал - 10.11.2017

Стивел Сигал е последниот актер во низа кој е обвинет за сексуално вознемирување. Американската актерка, Портиша де Роси вели дека тој насилно се обидел да има секс со неа. Таа на Твитер напиша дека во 90-тите присуствувала на аудиција за филм на ...

Трета потенцијална жртва на сексуално вознемирување од Стивен Сигал

Курир - 10.11.2017

– Мојата последна аудиција за филм со Стивен Сигал се одржа во неговиот кабинет. Тој ми рече дека е важно да има хемија меѓу актерите и зад камерите. Потоа ги откопча кожените панталони. Јас истрчав надвор и го повикав мојот агент, напиша Де Роси.

Трета жртва на сексуално вознемирување од Стивен Сигал

+инфо - 10.11.2017

Менаџерот на Стивен Сегал изјави дека 65-годишниот актер не сака да ги коментира овие тврдења. По Џулијана Маргулис и Џени Меккарти, и глумицата Порша де Роси во објава на Твитер, тврди дека била цел на сексуално вознемирување од страна на Стивен ...

Трета потенцијална жртва на сексуално вознемирување од Стивен Сигал

ТВ21 - 11.11.2017

По Џулијана Маргулис и Џени Меккарти, и глумицата Порша де Роси во објава на Твитер, тврди дека била цел на сексуално вознемирување од страна на Стивен Сигал. – Мојата последна аудиција за филм со Стивен Сигал се одржа во неговиот кабинет.

Трета жртва на сексуално вознемирување од Стивен Сигал

Либертас - 11.11.2017

По Џулијана Маргулис и Џени Меккарти, и глумицата Порша де Роси во објава на Твитер, тврди дека била цел на сексуално вознемирување од страна на Стивен Сигал. – Мојата последна аудиција за филм со Стивен Сигал се одржа во неговиот кабинет.

Се редат нови жртви кои се жалат на сексуално вознемирување од Стивен Сигал

БркајРабота - 11.11.2017

По Џулијана Маргулис и Џени Меккарти, и актерката Порша де Роси во објава на Твитер, тврди дека била цел на сексуално вознемирување од страна на Стивен Сигал. - Мојата последна аудиција за филм со Стивен Сигал се одржа во неговиот кабинет.